O SPOLOČNOSTI AUTO123

Naša spoločnosť bola založená v roku 1999. Začínali sme ako malá čerpacia stanica pod názvom AL,s.r.o. Od začiatku sa snažíme naše služby neustále zdokonaľovať a ponúkať vám kvalitné produkty. Ponúkame jedinečné spojenie čerpacej stanice, predajne autopotrieb a internetového obchodu pod jednou strechou.

ČO U NÁS NÁJDETE

O motoristov sa snažíme starať komplexne, preto máme pre vás pripravený široký sortiment autopotrieb pre vaše vozidlo, aj niekoľko produktov mimo motoristiky (základné potreby pre domácich kutilov, či farby a laky).

Nájdete u nás autodiely, autosúčiastky aj autobatérie. Rovnako však ponúkame sezónne doplnky a pre vaše najvyššie pohodlie vo vozidle je u nás možnosť dať si ušiť poťahy na mieru, ale tiež si môžete v predajni kúpiť univerzálne poťahy. Neoddeliteľnou súčasťou nášho sortimentu sú prevádzkové kvapaliny, oleje, mazivá, autochémia, sviečky, žhaviče, či žiarovky.

Pre tých, ktorí sa radi starajú o svoje auto máme široký výber autokozmetiky od rôznych značiek, jednou z nich je napríklad prémiová značka AUTOGLYM. V neposlednom rade ponúkame autodoplnky, typové aj univerzálne, autofólie, tuningové vychytávky, či motorkové akumulátory.

Toto však ani zďaleka nie je všetko, z čoho si môžete vybrať v našej kamennej predajni pre vaše auto. Zastavte sa u nás a my vám radi poskytneme odborné poradenstvo.
OTVÁRACIE HODINY

Máme otvorené každý deň:

Pondelok 7:00-19:00
Utorok 7:00-19:00
Streda 7:00-19:00
Štvrtok 7:00-19:00
Piatok 7:00-19:00
Sobota 8:00-17:00
Nedeľa zatvorené
O INTERNETOVOM OBCHODE AUTO123.SK

Od roku 2012 sme sa rozhodli služby našej spoločnosti rozšíriť aj o internetový obchod auto123.sk. A práve pod značkou Auto123 sme sa rozhodli ďalej prezentovať čerpaciu stanicu aj predajňu autopotrieb. Vtedy sme na našej predajni rozhodli spraviť odberné miesto na osobný odber pre objednávky z internetového obchodu.

Rovnako naša kamenná predajňa funguje aj ako zásielkovňa a dokonca máte možnosť si u nás zakúpiť darčekové poukážky na nákup tovaru alebo PHM.

Ponúkame Vám vernostný bonus prostredníctvom zľavovej kartičky, s ktorou si môžete uplatniť 10% zľavu na tovar a 0,02€ na každý liter PHM.

Nenašli ste na našej predajni to, čo ste hľadali? Neváhajte sa obrátiť na našich kolegov – veľmi radi a ochotne preveria možnosť splniť vaše požiadavky a zebezpečiť vám požadovaný tovar prostredníctvom našich overených dodávateľov. Kontakt na náš internetový obchod nájdete na webovej stránke auto123.sk.